My Profile

Ms. Sahel Naghipour

SANAL architecture|urbanism

Contact Details

SANAL architecture|urbanism
tehran

Bio

پارک میراکل   (Miracle Park)

پارک میراکل از جمله جاذبه های تفریحی بلوار باتومی در قیمت تور گرجستان سفر باتو است که با وجود مناظری زیبا به یکی از تفرجگاههای اصلی این شهر تبدیل شده است و اغلب مردم شهر و گردشگران شب های تابستانی خود را در این منطقه به صبح می رسانند . هتل رادیسون بلو ،  مرکز تجاری و خرید باتومی ، برج الفبا  و ساختمان فانوس دریایی باتومی در همین پارک قرار دارد . و اغلب کنسرت‌ها و فستیوال ‌های مختلف در همین مکان برگزار می ‌شود .

با شروع سال 2000 میلادی ، توجه و سرمایه گذاری بر بهبود زیر ساخت های صنعت گردشگری در این شهر شتاب گرفت و در سال های اخیر این تلاش ها به بار نشسته و کشور ترکیه هر ساله درآمد چشمگیری از صنعت توریسم این شهر به جیب می زند .  پدید آمدن هتل های لوکس و لاکچری ، پارکهای آبی مختلف و مراکز تفریحی گوناگون در جذب گردشگر تاثیر بزرگی داشته اند .

ناگفته نماند که شهر آنتالیا و رزرو تور آنتالیا درکشاورزی نیز بسیار قوی عمل نموده و در تولید محصولاتی همچون مرکبات ، پنبه ، زیتون ، میوه و سبزی پیشگام بوده است که داشتن خاک حاصلخیز و آب و هوای مدیترانه ای و همین طور صنایع پیشرفته در این راه بی تاثیر نبوده است .

آنتالیا از جنوب توسط آبهای زیبای دریای مدیترانه محصور شده است و با دارا بودن سواحل بکر و شگفت انگیز و تفریحات متنوع به شهرت رسیده است . از این رو سفر به آنتالیا یکی از بیاد ماندنی ترین سفرهای شما خواهد بود  . در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا برخی از معروف ترین و زیباترین  سواحل توریستی شهر آنتالیا را به شما معرفی کنیم .